O NAS

ZIELONE OGRODNICZKI

Zielone Ogrodniczki to firma którą tworzą młodzi ludzie z pasją, kilkuletnim doświadczeniem oraz niezbędną wiedzą ogrodniczą. Właścicielką firmy jest mgr inż. Dorota Kowalczyk absolwentka kierunku Ogrodnictwo na SGGW w Warszawie. Prywatnie pasjonatka roślin, natury i podróży.

Nasze usługi obejmują zarówno zakładanie jak i pielęgnację ogrodów przydomowych oraz przestrzeni miejskiej a także rewitalizację starych, zaniedbanych ogrodów.

W naszej firmie do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie oraz fachowo a każdego klienta traktujemy indywidualnie. Swój sukces budujemy na znajomości sztuki ogrodniczej, zamiłowaniu do wykonywanego zawodu, solidności w działaniu oraz dobrej współpracy. Najważniejsza dla nas jest rzetelnie i uczciwie wykonana praca.

Zachęcam do współpracy!
Dorota Kowalczyk

NASZ ZESPÓŁ

Dorota Kowalczyk

Dorota Kowalczyk

założycielka

Mgr inż. Dorota Kowalczyk założycielka firmy Zielone Ogrodniczki jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, kierunku Ogrodnictwo.

Oprócz zdobytej wiedzy na uczelni miała okazję uczestniczyć w toku nauczania w wielu praktykach oferowanych przez różne katedry SGGW, odbyć kilkutygodniowe praktyki w szklarniach z roślinami ozdobnymi oraz ogrodzie bylinowym, a także na stażach zagranicznych w Holandii oraz USA.

Prywatnie pasjonatka roślin i ich pielęgnacji, natury, podróży, sportu i muzyki.